Laidiens no arhīva:

Latvija ES

Reorganizē vairākas Zemkopības ministrijas pakļautībā esošas aģentūras

MK, Noteikumi
11.08.2009

Valdība šodien apstiprināja Zemkopības ministrijas (ZM) izstrādāto Ministru kabineta (MK) rīkojuma projektu par „Par valsts aģentūras “Valsts tehniskās uzraudzības aģentūra”, valsts aģentūras „Latvijas Lauksaimniecības muzejs” un valsts aģentūras „K.Ulmaņa piemiņas muzejs „Pikšas”” reorganizāciju”.
Rīkojuma mērķis ir veikt ZM padotības iestāžu optimizāciju, tādā viedā samazinot iestāžu administratīvos izdevumus, kā arī ekonomēt valsts budžeta līdzekļus.
Apvienojot Valsts aģentūru „Latvijas Lauksaimniecības muzejs”, valsts aģentūru „K.Ulmaņa piemiņas muzejs „Pikšas”” un valsts aģentūru „Valsts tehniskās uzraudzības aģentūra” (VTUA), tiks veidota jauna valsts aģentūra, kas apvienos visas iepriekš minētās iestādes, kā arī nodrošinās valsts deleģēto funkciju izpildi un pakalpojumu pieejamību sabiedrībai.
Lai reorganizācijas procesā nerastos papildu izdevumi, kas saistīti ar izsniedzamās dokumentācijas (traktortehnikas reģistrācijas, vadītāju, braukšanas instruktoru apliecības un citu dokumentu) nomaiņu, iestāde saglabās nosaukumu „Valsts tehniskās uzraudzības aģentūra” (VTUA).
Rīkojums stāsies spēkā pēc tā publicēšanas laikrakstā „Latvijas Vēstnesis”.

Zemkopības ministrija

x

Paroles atgadināšana