select a.ID, a.LAT from pase2page p2p JOIN APASE a on p2p.pase=a.ID where p2p.page='16' and a.ID not in () group by p2p.pase order by a.DATUMS desc , a.ID desc limit 3You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near ') group by p2p.pase order by a.DATUMS desc , a.ID desc limit 3' at line 1

Stādu audzētāju biedrība

Stādu audzētāju biedrība

www.stadi.lv

Stādu audzētāju biedrība savu līdzšinējo nosaukumu guvusi 2003. gadā un apvieno stādu audzētājus no visas Latvijas – no vismazākajiem līdz sabiedrībā labi zināmām un lielām kokaudzētavām, kā AS “LVM sēklas un stādi” kokaudzētavām un stādaudzētavai “Baltezers”.
Organizācijas darbības mērķis ir stādu audzētāju, attiecīgo speciālistu un interesentu apvienošana, lai veicinātu gan visas nozares attīstību, gan uzlabotu stādu audzētāju izglītības līmeni, ražošanas vidi un profesionalitāti.
Viens no galvenajiem mērķiem ir attīstīt nozari tiktāl, lai mūsu valstī neieplūstu tik milzīgs skaits ārvalstu stādāmā materiāla, ar savu – Latvijā audzēto stādu palīdzību veidot vidi mūsu valstī sakoptu un atbilstošu tieši mūsu klimatam.
Stādu audzētāju biedrība strādā pie dažādu stādu kvalitatīvas audzēšanas veicināšanas un koordinēšanas saistībā ar šīs nozares attīstības tendencēm Latvijā un pasaulē, šim mērķim vajadzīgās informācijas vākšanas, apkopošanas, apstrādes un apmaiņas.
SAB pārstāv savus biedrus dažādās vietējās un starptautiskās izstādēs, kā arī valsts un nevalstiskās organizācijās. SAB ir arī LOSP biedrs.
Jau piekto gadu Stādu audzētāju biedrība organizēs izstādi Latvijas stādu parāde, kas notiek pavasarī Jelgavā un Rudens Stādu parādi Bulduros. Stādu parādēs apmeklētājiem savu produkciju demonstrē un piedāvā iegādāties vairāk kā simts stādaudzētāju no visas Latvijas, bet apmeklētāju skaits mērāms tūkstošos. Izstādes galvenā iezīme ir tas, ka tajā tik tirgoti un rādīti tikai Latvijā audzēti stādi un tā ir apmeklējama bez maksas.
Jau vairākus gadus SAB veiksmīgi startē dažādos ES un nacionālajos subsīdiju projektos. 2007. un 2008. gadā sadarbībā ar LVAEI tika veiksmīgi novadīta vērienīga nozares attīstības izpētes programma.

Vadītāji:Rinalds Rullis
 Andrejs Vītoliņš
Amats: valdes loceklis

x

Paroles atgadināšana