Latvijas tirgos

"Maxima Latvija" klienti pirmajā pusgadā ir izdzēruši teju četrus baseinus ar pienu

Zane Udrase, Maxima Latvija
28.07.2016

Šogad pirmajā pusgadā "Maxima Latvija" klienti iegādājušies vairāk nekā 9,8 miljonus litru piena, kas pēc apjoma ir salīdzināmi ar četriem Ķīpsalas peldbaseiniem, liecina "Maxima Latvija" dati.

Šogad pirmajā pusgadā, salīdzinot ar tādu pašu laika periodu pērn, piena pārdošanas apjomi "Maxima Latvija" veikalos pieauguši par aptuveni 3,7%.

"Maxima Latvija" veikalos iedzīvotāji kopumā var izvēlēties no 49 dažādiem piena veidiem, kas ir dažādos iepakojumos, piemēram, tetrapakās, plastmasas pudelēs, plēvēs, un tilpumos, kas variē no 200 ml līdz pat 2 litru tilpumiem.

"Visbiežāk savos groziņos iedzīvotāji "Maxima Latvija" veikalos izvēlas likt to pienu, kas ir iepakots tetrapakā, un kura tilpums ir viens litrs, bet pats populārākais ir Limbažu piens 2,5% viena litra iepakojumā," norāda "Maxima Latvija" Biznesa analītikas departamenta direktore Zane Kaktiņa.

Savukārt vienas no populārākajām precēm - biezpiena sieriņu "Kārums" pārdošanas apjomi šogad pirmajā pusgadā, salīdzinājumā ar tādu pašu periodu pērn, ir pieauguši par aptuveni 13%.

"Šogad pirmajā pusgadā viens "Maxima Latvija" klients vidēji iegādājās 19 gabalus biezpiena sieriņu "Kārums"," stāsta Z.Kaktiņa.

Maxima Latvija

x

Paroles atgadināšana