Latvijas tirgos

Maizes saime "Druva" svin 70 gadu jubileju

Baiba Gulbe, Fazer Bakery Baltic
29.07.2016

Viena no Latvijā senākajām maizes saimēm "Druva" ar dziesmu un deju zibakciju vilcienos ieskandina savu 70.jubileju. Svinības ar latviskām dziesmām, tautas dejām un rotaļām "Druva" turpinās arī Ogres un Rīgas pilsētu svētkos.

"Mūsu "Druva" maizes saime ir viena no vecākajām un labāk zināmākajām maizes saimēm Latvijā un tās pirmsākumi meklējami pagājušā gadsimta vidū - 1946. gadā. Kopš tā laika ļoti daudz kas ir mainījies, arī "Druva" maizes saimei ir pievienojušās jaunas maizes un tā ir ieguvusi mūsdienīgāku vizuālo tēlu," stāsta Baiba Gulbe, Fazer Bakery Baltic, komunikācijas direktore.

"Vienlaikus, esam saglabājuši "Druva" maizes pamatvērtības - tā ir tradicionāla, vienkārša un garšīga maize lielām un mazām ģimenēm. Latvisko tradīciju godāšana, īpašu uzsvaru liekot un tautas dziesmām un dejam, ir "Druva" 70 gadu jubilejas vadmotīvs. Jubilejas svinēšanu esam sākuši ar dziesmām un dejām tradicionālajā transporta līdzeklī - vilcienā, un turpināsim Ogres un Rīgas pilsētas svētkos," stāsta B.Gulbe.

"Druva" maizes saimes jubilejas svinības turpināsies Ogres pilsētas svētkos - 4.augustā Ogres Dubkalnu pludmalē atklājot Ogres novadam dāvinātos Fazer futbola vārtus, bet 6.augustā dziedot un vienojoties dejās, un gatavojot 150 metru garu sviestmaizi. Tā būs līdz šim garākā Ogrē tapusī sviestmaize. Savukārt, 13.augustā Rīgā "Druva" piedalīsies Maizes svētkos Vērmanes dārzā un dosies latviskā dziesmu un deju gājienā pa Vecrīgu, un kulminācija būs trīs koru sadziedāšanās Doma laukumā.

Foto no Druva-70 zibakcijas vilcienos: https://failiem.lv/u/4fmm9mmp

Par Fazer

Fazer ir starptautisks ģimenes uzņēmums, kurš specializējas maizes, saldumu un cepumu ražošanā, kā arī ēdināšanas pakalpojumu sniegšanā. Uzņēmums strādā astoņās valstīs, un tā produkcija tiek eksportēta uz vairāk nekā 40 valstīm. Fazer misija ir radīt garšas baudījumu. Jau kopš uzņēmuma dibināšanas 1891. gadā tā panākumu pamatā ir izcila produktu un pakalpojumu kvalitāte, spēcīgi zīmoli, kompetenti darbinieki, kā arī atbildīga pieeja it visā, kas tie darīts.

Fazer Grupas neto apgrozījums 2015. gadā sasniedza gandrīz 1,5 miljardus eiro, uzņēmumā strādā vairāk nekā 15 tūkstoši darbinieku. Fazer savā darbībā ievēro stingrus ētikas principus, kas ir balstās uz uzņēmuma vērtībām un ANO ilgtspējīgas uzņēmējdarbības nosacījumiem. Šogad Fazer svin 125. veiksmīgas darbības gadu, kā arī uzņēmuma dibinātāja Karla Fazera 150. dzimšanas dienas jubileju!

Fazer Latvija ir viens no maizes tirgus līderiem, kas strādā ar diviem zīmoliem - Fazer un Druva. Maize tiek cepta mūsdienīgā ražotnē Ogrē, kas ir viena no tradīcijām bagātākajām maizes ceptuvēm Latvijā. 2015. gadā Ogrē darbu ir sākusi jauna mūsdienīga kūku un konditorejas izstrādājumu ražotne. Fazer saldumi, no kuriem Latvijā populārākie ir šokolādes Karl Fazer un Geisha, tiek ražoti Somijā. 2015. gadā Fazer Latvija apgrozījums bija 21,59 milj. eiro. Uzņēmumā strādā vairāk nekā 300 darbinieku, un tas ir lielākais darba devējs Ogrē.

Makes the world taste good.

Fazer Bakery Baltic

x

Paroles atgadināšana