Visas NVO

"Zemnieku saeimas" kongresā vienu tonnu dīzeļdegvielas dala divi saimnieki

Līva Liepniece, Zemnieku Saeima (ZSA)
13.03.2014

Pirmdien, 10. martā, Ādažu kultūras un radošās izglītības centrā notika biedrības " Zemnieku saeima " 15. kongress - konference, kurā " Zemnieku saeimas " un "Latvijas Naftas" sarūpēto loterijas laimestu - 1 tonnu dīzeļdegvielas laimēja 2 organizācijas biedri - z/s "Kalna Birzlejas" saimnieks Ēvalds Paupers no Amatas novada un z/s "Bieranti" saimnieks Modris Grūnvaldis no Jelgavas novada, katram iegūstot 500 l dīzeļdegvielas.

z/s "Kalna Birzlejas" saimnieks Ēvalds Paupers atzīst: "Vairāk kā puse no saimniecības ir bioloģiski vērtīgie zālāji. Lauki ir jākopj, bet likumdošana nosaka, ka lauksaimnieku dīzeļdegvielu es nevaru saņemt. Esmu gandarīts par laimestu, jo saimniecībā noder katrs litrs!"

z/s "Bieranti" saimnieks Modris Grūnvaldis par laimestu atzīst: "Man ir ļoti liels prieks, jo es nekad neko neesmu laimējis un tās sajūtas, kad tevi nosauc kā vienu no vinnētājiem, ir vienreizējas! Šos 500 litrus dīzeļdegvielas es varētu nosaukt kā "mazu grūdienu reālā dzīvē", jo nekad neesmu ņēmis kredītus, bet vienmēr finansiāli ticis galā paša spēkiem. Pirms 15 gadiem biju viens no 100 dibinātājiem un novēlu organizācijai tā turpināt!"

Loterijas ierosinātāji un organizatori bija paredzējuši laimestu vienam organizācijas biedram, bet kongresa - konferences vadītājs no laimes akas izvilka ciparu, kas tikpat labi var būt gan 6, gan 9. Pēc pozitīvu viedokļu apmaiņas, kongresa dalībnieki lēma, ka 1 tonna dīzeļdegvielas pienākas abiem saimniekiem, katram 500 litri.

Zemnieku Saeima (ZSA)

x

Paroles atgadināšana