Visas NVO

Zemnieku saeima: Esam gandarīti par LLU rektora vēlēšanu rezultātiem

Zemnieku Saeima (ZSA)
08.05.2014

Latvijas Lauksaimniecības universitātē (LLU) rektora vēlēšanās, kas notika  7. maijā, ar 116 balsīm par augstskolas rektori Konvents ievēlēja Ekonomikas un sabiedrības attīstības fakultātes dekāni profesori Irinu Pilveri, ar kuru biedrībai „Zemnieku saeima” gadu gaitā ir izveidojusies konstruktīva un uz lauksaimniecības attīstību vērsta sadarbība.

Biedrības „Zemnieku saeima” priekšsēdētājs Juris Lazdiņš: „Esam gandarīti par LLU rektora vēlēšanu rezultātiem, jo līdzšinējā izcilā sadarbības pieredze apliecina viņas profesionalitāti un plašo skatījumu gan uz lauksaimniecības studijām, gan nozari kopumā.Novēlamveiksmi, izturību un jaunu mērķu sasniegšanu, lai mēs kopīgi veidotu arvien produktīvāku lauksaimniecības vidi Latvijā, kura sākas ar jaunajiem speciālistiem universitātē.”

Biedrības „Zemnieku saeima” valdes priekšsēdētāja vietniece Maira Dzelzkalēja: „Ar gandarījumu atceramies ikgadējos Zemnieku saeimas kongresus, kur tradicionāli savus stratēģiski un valstiski svarīgos pētījumus mūsu biedriem ir izklāstījusi nu jau jaunā rektore Irina Pilvere. Īpaši svarīgs ziņojums, kas ir palīdzējis veidot Saeimā esošos lauksaimniecībā izmantojamās zemes iegādes kritērijus, tika lauksaimniekiem prezentēts vēl šajā gadā.”

Biedrības „Zemnieku saeima” valdes priekšsēdētāja vietnieks un z/s „Mežacīruļi” saimnieks Juris Cīrulis: „Jaunajai rektorei novēlu, lai Latvijas lauksaimnieku sabiedrība atgūst atpakaļ to Lauksaimniecības universitāti, kāda tā bija kādreiz. Uzskatu, ka universitātei ir jākoncentrējas uz lauksaimniecības, mežsaimniecības un pārtikas nozaru speciālistu sagatavošanu. Universitātei ir jāveic lauksaimniecībā nozīmīgi un kvalitatīvi pētījumi un mēs, lauksaimnieki, vēlamies, lai šie pētījumi būtu saimniekošanā noderīgi un pamatotu pozīcijas Eiropas Savienībā. Lai veicas lauksaimniecībā svarīgas augstākās izglītības iestādes vadīšanā un mēs, Zemnieku saeima, esam gatavi rektori šajā darbā atbalstīt!”

Zemnieku Saeima (ZSA)

x

Paroles atgadināšana