Visas NVO

Latvijas Lauksaimniecības kooperatīvu asociācija un Zemkopības ministrija paraksta sadarbības līgumu

Aija Zariņa, AgroPols
12.05.2010

11. maijā tika parakstīts sadarbības līgums starp Zemkopības ministriju (ZM) un biedrību „Latvijas Lauksaimniecības kooperatīvu asociācija” (LLKA), informēja ZM Preses un sabiedrisko attiecību nodaļas pārvaldes vecākā referente Antra Elste.
Līgumu parakstīja zemkopības ministrs Jānis Dūklavs un LLKA valdes priekšsēdētājs Indulis Jansons.

A. Elste stāsta, ka līguma mērķis ir veicināt sadarbību dažādu problēmu risināšanā lauksaimniecības, lauku attīstības un lauksaimnieku kooperācijas jomā. Dokuments paredz turpināt sadarbību starp ZM un LLKA lauksaimniecības politikas veidošanā un aktīvā informācijas apmaiņā.

I.Jansons uzsvēra, ka līgums vairāk ir apliecinājums jau esošai veiksmīgajai sadarbībai starp ZM un LLKA. „Un šo sadarbību vienmēr var pilnveidot un attīstīt”, sacīja I.Jansons.

Savukārt zemkopības ministrs atzīmēja, ka šī sadarbība ar dažādām lauksaimnieku organizācijām ir ministrijas speciālistu ikdienas darbs, kas veicams regulāri. „Radušās problēmas tiek risinātas diskusijās, viedokļu apmaiņā, konstruktīvā dialogā, tāpēc esmu gandarīts par līdzšinējo sadarbību. Nereti tieši lauksaimnieku viedoklis mums pasaka priekšā kā rīkoties, kādu lēmumu pieņemt vai nepieņemt”, uzsvēra J.Dūklavs.

Sadarbības līguma izpildi ZM un LLKA apspriedīs reizi gadā un tas tika parakstīts uz nenoteiktu laiku.

AgroPols

x

Paroles atgadināšana