Krāšņumam

izstāde-gadatirgus "Vasaras svētki dārzam 2010"


11.06.2010, Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā

No 11. līdz 13. jūnijam Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā notiks izstāde-gadatirgus "Vasaras svētki dārzam 2010", kas priecēs ne vien puķkopjus un interesentus ar krāšņu ziedu ekspozīciju, bet piedāvās arī papildināt sava dārza, terases vai balkona zaļo rotu ar vēl smaržīgākiem un košākiem akcentiem. Šoreiz pasākums notiks vienlaikus ar atlaižu lielveikalu "Cenplēsis 2010", kas nodrošinās lielāku apmeklētāju skaitu.

Izstādes mērķis ir aktīvajā dārzkopības sezonā apmeklētājus iepazīstināt ar jaunām šķirnēm, sēklas materiālu un tehnoloģijām. Ķīpsalā ikviens varēs saņemt profesionāļu padomus un konsultācijas, kā arī iegādāties dārzam nepieciešamo - stādus, krāšņumaugus, košumkrūmus, instrumentus, dārza mēbeles, un smelties svaigas idejas, ko visas vasaras garumā īstenot savā dārzā.

Latvijā audzēti ziedi, stādi un stādmateriāli

Apmeklētāji varēs apskatīt un arī iegādāties puķu, dārzeņu un košumkrūmu stādus, mēslojumu un augsnes uzlabotājus, puķu podus un citas lietas, kas noderīgas dārza iekārtošanai un kopšanai. Ikviens šeit varēs atrast sev tīkamāko un piemērotāko apkārtnes sakopšanai. Ķīpsalā būs iespējams iegūt arī informāciju par stādu un ziedu augšanas prasībām un to kopšanu.

Šogad viens no galvenajiem izstādes akcentiem būs īrisi, kas šajā vēlajā pavasarī būs uzziedējuši, kā arī kokveida peonijas. Ziedu ekspozīciju veidos Latvijas Gladiolu draugu klubs, SIA "Hedera" un vadošie Latvijas kolekcionāri.

Dārza labiekārtošanai - lapenes, mēbeles un dārza kamīni

Lai dārzs būtu ne vien ziedoša, bet arī skaista un ērta vieta, kur atpūsties, lieliski noderēs dārza mājiņas, pergolas un soliņi. Dārza darbu entuziasti, konsultējoties ar uzņēmumu pārstāvjiem un speciālistiem, varēs gūt svaigas idejas un saņemt noderīgus padomus, kā dārzā, puķu dobē vai balkona puķu kastē uzburt "ziedu sapni".

Apmeklētāju priekam arī amatnieku gadatirgus

Līdzās ziedu un stādu piedāvājumam, Ķīpsalā būs arī gadatirgus, kurā varēs iegādāties gan gardumus un našķus un dažādus mājai un dārzam noderīgus amatnieku darinājumus - tekstilu, ādas izstrādājumus un rotaslietas.Informācija
Darba laiks:

11.jūnijs 12.00-18.00

12.jūnijs 10.00-18.00

13.jūnijs 10.00-17.00

Biļetes cena: Ls 1

Biļete derīga vienlaikus notiekošajā atlaižu lielveikalā "Cenplēsis 2010".

Apmeklētājiem pieejama bezmaksas autostāvvieta.


Atbildīgais
Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1 sadarbībā ar žurnālu "Dārzs un Drava"

Izstāžu rīkotājsabiedrība BT1

x

Paroles atgadināšana