Labās ziņas

LLKA pārstāve Edīte Strazdiņa ievēlēta "ECR Baltic" padomē

Sanita Putniņa, Latvijas Lauksaimniecības kooperatīvu asociācija (LLKA)
08.06.2016

Latvijas Lauksaimniecības kooperatīvu asociācijas (LLKA) pārstāve, kooperatīvās sabiedrības "Mūsmāju dārzeņi" valdes priekšsēdētāja Edīte Strazdiņa ir kļuvusi par ECR Baltic padomes locekli.

Lai veicinātu sadarbību starp ātras aprites patēriņa ražotājiem, izplatītājiem, mazumtirgotājiem un pakalpojumu sniedzējiem, 2013.gadā LLKA kā biedrs iestājās patērētāju vajadzību novērtēšanas asociācijā ECR Baltic, kurā deleģēja kooperatīva "Mūsmāju dārzeņi" vadītāju Edīti Strazdiņu.

Nesen sasauktajā ECR Baltic padomes ārkārtas sanāksmē tika lemts par ECR Baltic padomes reorganizēšanu, statūtos paredzot līdzšinējo septiņu padomes locekļu skaitu samazināt uz trīs. Līdz ar to E.Strazdiņa ECR Baltic padomē kā Latvijas pārstāve turpmāk darbosies kopā ar vēl diviem ievēlētajiem padomes locekļiem - pārstāvi no Lietuvas un Igaunijas. Šo izmaiņu galvenais mērķis ir vienkāršot ECR Baltic vadību, lai ātrāk reaģētu un rastu risinājumus situācijām, kas skar visas trīs Baltijas valstis.

Edīte Strazdiņa, ECR Baltic padomes locekle: "Lai arī šobrīd ir spēkā negodīgas mazumtirdzniecības prakses aizlieguma likums, ir ļoti daudzas jomas un virzieni, ko nevar noregulēt ar likumu. Tādēļ ir tikai apsveicami, ka darbojas organizācija, kas "mīkstina" nesaprašanos starp lielveikalu tīkliem, ražotājiem, izplatītājiem un iepakojuma ražotājiem. Mums visiem ir viens mērķis - padarīt preci ērtāku, pieejamāku un izdevīgāku patērētājiem, tādēļ sadarbojoties, mēs varam to izdarīt daudz kvalitatīvāk. Joprojām mums kopā ir daudz jautājumu pie kā strādāt - preču kvalitāte, iepakojuma parocīgums, preču aprites ātrums, atkritumu samazināšana, kā arī apmācības, kur piegādātāji kopā ar tirgotājiem apgūst gan preču katalogu, gan krājumu aprites, uzskaites, dizaina veidošanas un izplatīšanas pamatlietas. Tādējādi darbs tiks turpināts, veidojot jaunas darba grupas, aktualizējot "karstos" jautājumus, un realizējot gan iesāktos, gan jaunos projektus."

Latvijas Lauksaimniecības kooperatīvu asociācija (LLKA)

x

Paroles atgadināšana