Labās ziņas

Apbalvoti Gada balvas zivsaimniecībā “Lielais loms 2016” laureāti

LR Zemkopības ministrija (ZM)
07.11.2016

Piektdien, 4. novembrī, zemkopības ministrs Jānis Dūklavs Jūrmalas Kultūras centrā Majoros sveica Gada balvas zivsaimniecībā “Lielais loms 2016” laureātus un vecināšanas balvu saņēmējus – zivsaimniecības nozares uzņēmējus un jaunos darbiniekus.

Šogad laureātu nosaukumus, diplomus un balvas piešķīra četrās nominācijās, kā arī pasniedza balvu par mūža ieguldījumu zivsaimniecībā. Laureāta nosaukums nominācijā “Gada zvejas/akvakultūras uzņēmums” tika piešķirts SIA “Verģi” un tās vadītājam Ivaram Janekam. Nominācijā “Gada uzņēmums zivju apstrādē” par labāko atzīta SIA “Baltijas zivis – 97”, savukārt nominācijā “Jauns un daudzsološs nozarē” laureāta titulu ieguva Oļegs Faļēvičs, kas darbojas SIA “Verģi”. Šogad tika pasniegta balva arī īpašajā nominācijā “Ieguldījums zivsaimniecības popularizēšanā”, par laureātu šajā nominācijā kļuva Carnikavas novada SIA “Krupis”, tās vadītāja Zigrīda Skaveneca.

Balva “Par mūža ieguldījumu zivsaimniecībā” šogad piešķirta Latvijas Zvejnieku federācijas biedram Miķelim Pessem, kurš savas zināšanas, pieredzi un darbu veltījis piekrastes zvejniecības saglabāšanai un attīstībai.

“Zivsaimniecībā pats galvenais ir prast no iegūtajām zivīm radīt maksimāli lielu pievienoto vērtību – nopelnīt sev pašiem un sniegt ieguldījumu Latvijas tautsaimniecības attīstībā. Ar saviem zivju produktiem, kas nonāk dažādos kontinentos, mēs spējam nest Latvijas vārdu pasaulē.  Tāpēc šodien vēlamies sveikt tos zivsaimniecībā strādājošos ļaudis, kas pēdējā laikā ir bijuši centīgāki un veiksmīgāki par pārējiem,” pasākumā teica zemkopības ministrs Jānis Dūklavs.

Zemkopības ministrijas Gada balva zivsaimniecībā „Lielais loms” ir nozares augstākā atzinība par nozīmīgiem sasniegumiem un ieguldījumu nozares labā, un šogad tā tika rīkota otro gadu. Balvas mērķis ir veicināt zivsaimniecības nozares attīstību un nozīmīgumu sabiedrībā. Vairāk informācija par balvu pieejama Zemkopības ministrijas mājaslapas sadaļā „Lielais loms”.

Gada balvas zivsaimniecībā „Lielais loms 2016” apbalvojamo saraksts

LR Zemkopības ministrija (ZM)

x

Paroles atgadināšana