select a.ID, a.LAT from pase2page p2p JOIN APASE a on p2p.pase=a.ID where p2p.page='16' and a.ID not in () group by p2p.pase order by a.DATUMS desc , a.ID desc limit 3You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near ') group by p2p.pase order by a.DATUMS desc , a.ID desc limit 3' at line 1

Latvijas Iepakojuma asociācija

Latvijas Iepakojuma asociācija

http://www.packaging.lv/
Latvijas Iepakojuma asociācija ir biedrība, kurā apvienojušies Latvijas uzņēmēji – iepakojuma ražotāji, tirgotāji, lietotāji, eksperti – juridiskas un fiziskas personas.
Asociācija dibināta 1995. gada 15. jūnijā. Šobrīd tās dalībnieki ir 31 uzņēmumi, kas atbalsta Asociācijas mērķus un darbību, kā arī pieņem Asociācijas statūtus.
Kopš 1996. gada Asociācija ir Pasaules Iepakojuma organizācijas (WPO) pilntiesīga dalībniece, un tas nodrošina plašas informācijas iegūšanas un apmaiņas iespējas par visiem ar iepakojumu saistītajiem jautājumiem.


Asociācijas mērķi ir, pārstāvot biedru kopīgās intereses, nodrošināt iepakojuma nozares attīstību, progresīvu iepakošanas tehnoloģiju ieviešanu, racionālu izlietotā iepakojuma apsaimniekošanas sistēmu izveidi valstī, mērķtiecīgu komunikāciju attiecībās ar likumdevēju, patērētāju, sabiedrību, kā arī savstarpēji.

Vadītāji:Ieva Hiršberga
Amats: Izpilddirektore

x

Paroles atgadināšana