Labās ziņas

Latvija būs Starptautiskās pārtikas un lauksaimniecības produktu izstādes "Zaļā nedēļa - 2015" partnervalsts

Ilze Vabole, AgroPols
20.01.2014

Piektdien, 17. janvārī, zemkopības ministre Laimdota Straujuma Berlīnē parakstīja vienošanos par Latvijas kā partnervalsts piedalīšanos Berlīnes Starptautiskās pārtikas un lauksaimniecības produktu izstādes "Zaļā nedēļa - 2015" ("Internationale Grüne Woche Berlin") organizēšanā, informēja Zemkopības ministrijas Preses un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Dagnija Muceniece.

"Esmu gandarīta, ka tieši 2015. gadā Latvija būs starptautiski plaši pazīstamās izstādes "Zaļā nedēļa" partnervalsts, jo 2015. gada pirmajā pusgadā Latvija būs arī Eiropas Savienības prezidējošā valsts. Latvijai kā "Zaļās nedēļas" partnervalstij šajā starptautiskajā izstādē būs iespēja potenciālajiem sadarbības partneriem plaši demonstrēt mūsu valstī ražoto plašo pārtikas produktu klāstu un iepazīstināt Vācijas un citu valstu patērētājus ar lauku tūrisma iespējām Latvijā," uzsver zemkopības ministre Laimdota Straujuma, kura pašlaik nominēta Ministru prezidenta amatam Latvijā.

Berlīnes Starptautiskā pārtikas un lauksaimniecības produktu izstāde "Zaļā nedēļa" ir viena no lielākajām pārtikas nozares starptautiskajām izstādēm Eiropā, tās laikā dalībnieki dibina jaunas sadarbības un tirdzniecības attiecības, tādējādi rodot savai produkcijai jaunus noieta tirgus gan ES, gan trešajās valstīs.

Berlīnes Starptautiskā pārtikas un lauksaimniecības produktu izstāde "Zaļā nedēļa" notiek no 17.janvāra līdz 26.janvārim, tajā arī šogad kopš 1994. gada piedalās Latvija ar savu kopstendu, kurā Vācijas un citu valstu patērētājiem prezentē Latvijas pārtikas produktu daudzveidību. Vācijas un citu valstu uzņēmēji, kuri meklē jaunus sadarbības partnerus, Latvijas stendā virtuālajā tirgus tīklā (Virtual Market) var iegūt plašu informāciju gan par visdažādākajiem Latvijā ražotajiem pārtikas produktiem, gan Latvijas pārtikas ražošanas uzņēmumiem.

AgroPols

x

Paroles atgadināšana