Labās ziņas

LOSP: Apbalvoti konkursa "Gada labākais NVO 2015" laureāti

Krista Garkalne, Lauksaimnieku organizāciju sadarbības padome (LOSP)
30.11.2015

27.novembrī Berģu kultūras namā notika Lauksaimnieku organizāciju sadarbības padomes (LOSP) konkursa "Gada labākais NVO 2015" noslēguma pasākums, kas kopā bija sapulcējis LOSP dalīborganizāciju pārstāvjus, lai izceltu un godinātu laureātus nominācijās - "Gada labākā daudznozaru NVO 2015" un "Gada labākā nozaru NVO 2015".

Konkursa mērķis bija noteikt labākās lauksaimniecības nevalstiskās organizācijas noteiktajās nominācijās, veicināt Latvijas lauksaimniecības nevalstisko organizāciju, biedrību atpazīstamību un popularitāti, kā arī informēt sabiedrību par labākajām Latvijas lauksaimniecības nevalstiskajām organizācijām, to sasniegumiem un paaugstināt zemnieku motivāciju iestāties tajās.

Laureāti tika noteikti, gan pēc atvērtas balsošanas principa internetā (50 %), gan arī pēc kritēriju kopvērtējuma (50%). Starp kritērijiem tika izvirzīti tādi uzstādījumi, kā noteiktā laika periodā LOSP pārstāvēšana citu institūciju sanāksmēs, organizēto pasākumu intensitāte, pārstāvniecība citās organizācijās, publicitāte, aktivitāte atzinumu sniegšanā, kā arī sociālo kontu lietošana un biedru skaita pieaugums.

Izvērtējot no visām konkursā startējošajām LOSP dalīborganizācijām šogad laureāti ir sekojoši:

Nominācijā gada labākā daudznozaru NVO 2015":

1. vieta - Biedrība "Latvijas Bioloģiskās lauksaimniecības asociācija"

2. vieta - Biedrība "Latvijas Zemnieku federācija"

3. vieta - Biedrība "Jauno Zemnieku klubs"

Nominācijā "Gada labākā nozaru NVO 2015":

1. vieta - Latvijas Biškopības biedrība

2. vieta - Latvijas Zirgaudzētāju biedrība

3. vieta - Stādu audzētāju biedrība

LOSP sveic visus laureātus un izsaka pateicību visām organizācijām un to pārstāvjiem, kuri pieteica organizācijas konkursam, pierādīja, centās un izvirzīja sev jaunus mērķus, kurus ja ne sasniedza šogad, tad sasniegs tuvākā vai tālākā nākotnē!

Sadarbība ir solis uz attīstību un kopā mēs varam veidot Latvijas lauku un lauksaimniecības šodienu un nākotni!

Lauksaimnieku organizāciju sadarbības padome (LOSP)

x

Paroles atgadināšana