NVO ziņas

LATRAPS uzsāk sadarbību ar lauksaimniecības skolām - mācību procesam nodod jaunu traktortehniku

Zemnieku Saeima (ZSA)
21.09.2016

20.septembrī LPKS " LATRAPS " valdes priekšsēdētājs Gunvaldis Sproģis parakstīja sadarbības līgumu ar Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma direktori Daci Rozenvaldi par jaunākās lauksaimniecības tehnikas nodošanu mācību procesa nodrošināšanai.

LPKS “ LATRAPS " Tehnikas tirdzniecības daļas vadītājs Aigars Laurinovičs: " Sadarbības būtība - lauksaimniecības skolu audzēkņiem dot iespēju apgūt jaunākos lauksaimniecības tehnikas modeļus, aprīkojumu un tehnoloģijas. Skolu vajadzībām nodotā tehnika tiks regulāri mainīta, tādējādi nodrošinot pieeju pašiem jaunākajiem modeļiem. Mēs esam ieinteresēti, lai skolas sagatavotu labi apmācītus speciālistus un šobrīd esam atraduši iespēju palīdzēt nodrošināt pilnvērtīgu apmācību."

Pēc sadarbības līguma parakstīšanas, tehnikuma audzēkņu zināšanas par modernu lauksaimniecības tehniku palīdzēs vairot jauns traktors DEUTZ FAHR 7250 TTV WARRIOR un minerālmēslu izkliedētājs SULKY X40 ECONOV. Abas tehnikas vienības ir tā nodrošinātas, lai varētu strādāt gan vienkāršus darbus, gan mācīties izmantot precīzās tehnoloģijas.

Tā kā Kandavas Lauksaimniecības skolai ir filiāles Saulainē un Cīravā, iespēja iegūt teorētiskās zināšanas un praktizēties ar jauno tehniku būs plašam audzēkņu un arī citu interesentu lokam.

LPKS “ LATRAPS " plāno šādus sadarbības līgumus parakstīt arī ar citām lauksaimniecības skolām, un līdz mēneša beigām moderns traktors ar aprīkojumu sasniegs Malnavas lauksaimniecības koledžas audzēkņus.

Zemnieku Saeima (ZSA)

x

Paroles atgadināšana